GREEN LAND spol. s r.o.,

Podtatranského 2594, Lipt.Mikuláš, 031 01

tel. : 00421 44 552 42 23   email : greenland@greenland.sk 

 
 

Firma GREEN LAND spol. s r.o. bola založená v roku 1995. Zaoberá sa poskytovaním komplexných služieb v oblasti záhradníctva.

Služby poskytované obchodnou firmou GREEN LAND spol. s r.o. majú široké spektrum počínajúc poradenstvom, projekčnou činnosťou, dodávkou materiálu až po jeho realizáciu v teréne spojenou s následnou údržbou.

Firma GREEN LAND spol. s r.o. disponuje vlastnými predajňami so záhradníckymi potrebami, okrasnou škôlkou, ateliérom, skladovými a výrobnými priestormi. Vďaka tomu je schopná plniť pružne a rýchlo požiadavky zákazníkov. Táto nezávislosť umožňuje dosiahnuť krátke lehoty dodania pri minimálnych nákladoch.

Na základe prieskumu vykonaného na slovenskom trhu v oblasti záhradníctva patrí naša firma k najlacnejším predajcom a realizátorom pri plnej spokojnosti zákazníkov.

Celá činnosť firmy GREEN LAND spol. s r.o. spočíva na odborných skúsenostiach pracovníkov od projektantov po realizátorov. Uvedený rozsah činností umožňuje zákazníkovi realizovať jeho požiadavky rýchlo, kvalitne a za prijateľné ceny, čo zákazníkovi šetrí čas a tým aj financie.

Obrat roku 2009 : 275 tis. €
Priemerný počet zamestnancov : 12

Profil spoločnosti GREEN LAND

Prečo?

  1. -dlhoročné skúsenosti v odbore

  2. -množstvo realizácií

  3. -kvalitné zázemie

  4. -bohatý strojový park